KILKA SŁÓW...

Witam wszystkich miłośników rękodzieła, techniki decoupage, prac ogrodniczych, a także miłośników naszych czworonożnych przyjaciół - zwierząt. Postaram się pokrótce przedstawiać "od kuchni" to, czym zajmuję się w wolnym czasie i w przypływie natchnienia:) Jeśli tutaj trafiłeś, mam nadzieję, że informacje lub pomysły, które zamieszczam na swoim blogu, chociaż w pewnym stopniu okażą się dla Ciebie przydatne i kto wie, być może staną się dla Ciebie inspiracją do własnych inwencji twórczych. Być może zaczniesz inaczej postrzegać przedmioty, które Cię otaczają lub zalegają od lat na strychu. Może warto zastanowić się dwa razy zanim wyrzucimy starą donicę, skrzynię na ubrania, podziurawioną przez korniki szafkę, starą lampę czy też ramę do obrazu? Popuść wodze fantazji, a przekonasz się, że ze starych przedmiotów przywróconych do świetności można wyczarować unikalne okazy :) Nie potrzeba przy tym talentu - wystarczą chęci. Zapraszam zatem do odwiedzin i życzę miło spędzonego czasu w tym wirtualnym zakątku:)

poniedziałek, 19 lipca 2010

Anioł i Shrek z masy solnej

Tym razem mała odskocznia od tematu decoupage i generalnie od zdobienia przedmiotów, jednak wpisująca się w kanon rękodzieła - moje "wypieki z ciasta" z masy solnej. Co prawda przepis zarówno na Anioła, jak i Shreka zaczerpnęłam z internetu, jednak te egzemplarze wyszły spod moich...palców;) i różnią się nieco wizualnie od oryginałów.
Dla zainteresowanych polecam serwis, który krok po kroku ukazuje proces tworzenia Shreka i nie tylko z masy solnej - kliknij tutajOzdoby z masy solnej doskonale wyglądają umieszczone w drewnianej ramce i przywieszone na ścianie jako obrazek 3D.

1 komentarz:

  1. What's up, I check your new stuff daily. Your story-telling style is witty, keep doing what you're doing!


    Review my web site creative group

    OdpowiedzUsuń